email kaydolma Dream League Soccer 2021 antrenmanlarla matematik 1 pdf
Graduate School of Business

Program Structure

Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı, Türkiye’de bir ilk olarak BAU İletişim Tasarımı Bölümü girişimiyle, BUG Oyun Laboratuvarı yönetiminde 2014-2015 eğitim-öğretim yılı güz döneminde açılacaktır.

Tasarım çatısı altında sanat, prodüksiyon, ekonomi, oyunlaştırma, oyun çalışmaları gibi oyuna dair farklı odaklara sahip olacak program, alana yönelik hem profesyonel hem akademik anlamda insan kaynağı yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Modüler ve proje tabanlı bir eğitim sistemiyle, sektörle birlikte çalışacak program, disiplinlerarası üretimi ve uluslararası işbirliğini merkezine alan akademik bir yaklaşıma sahiptir.

Gerek akademik gerekse de sektörel anlamda yurtiçi ve yurtdışı iletişim ağları içinde olan program, öğrencilerini eğitim süreci boyunca ve sonrasında bu bağlantılar ile buluşturmayı da amaçlamaktadır.

Oyun Tasarımı Tezli Yüksek Lisans Programı kapsamında, 8 ders, seminer ve tez çalışmaları yer almaktadır. Seçmeli dersler öğrencilerin kendi istekleri doğrultusunda kariyer planlamalarına uygun alanlarda uzmanlaşmalarına yönelik geniş bir yelpazede sunulmaktadır.